Haberler

2019

 • Eylül 2019

  KİBAR SPOR ŞENLİKLERİ ATLETİZM DALINDA BÜYÜK BAŞARI Kibar Spor Şenlikleri kapsamında Atletizm branşında şirketimiz temsilen katılan Anıl Tekerek ve Fırat Kılıç 100 mt ve 1500 mt’de BİRİNCİ olarak şirketimizin gururu olmuşlardır.

 • Mayıs 2019

  ASSAN LİMAN’DA İFTAR YEMEĞİ VE PLAKET TÖRENİAssan Liman çalışanları ve yöneticileri bu yıl da geleneksel iftar yemeği etkinliklerinde bir araya gelerek keyifli vakitler geçirdiler. Yapılan etkinlikte yüksek kıdeme bağlı çalışanlara plaketleri takdim edildi.

 • Mayıs 2019

  ASSAN PORT’ TA ISG YARIŞMASI HEYECANI4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Haftası etkinlikleri kapsamında Assan Port çalışanları arasında İSG Bilgi Yarışması düzenlendi.

 • Mayıs 2019

  ASSAN PORT AİLESİNDEN KEYİFLİ EĞLENCEAssan Port çalışanları 5 Mayıs Pazar günü İskenderun Besime Mare Arsuz Kır Bahçesinde keyifli bir günle bir araya geldiyen. Kahvaltı, yemek, eğlence ve çocuk aktivitelerinin olduğu bu keyifli gündü, Assan Port yöneticileri ve çalışanları birlikte keyifli saatler geçirdiler.

 • Nisan 2019

  ASSAN PORT’TAN GÖNÜLLÜLÜK FAALİYETİAssan Port gönüllü çalışanları Kibar Gönüllüleri bünyesindeki ilk faaliyetini İskenderun Orman Bölge Müdürlüğü ve İskenderun Nene Hatun Anaokulu işbirliği ile İskenderun’da fidan dikme etkinliği gerçekleştirdi.

 • Mart 2019

  ASSAN PORT’TA DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASIHer yıl gittikçe artan kadın çalışan sayısı ile Assan Port ailesi, kadın istihdamının önemini ve değerini bilerek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü tüm kadın çalışanları ile birlikte kutladı.

 • Şubat 2019

  “KAMPÜSTE BİZ” İSKENDERUN’DAYDIKibar Holding Kampüste BİZ etkinlikleri kapsamında, Assan Port İnsan Kaynakları Müdürü Ayhan Lafcı ve Operasyonlar Direktörü Dr. Tarık Efe Kendir 29 Mart’da İskenderun Teknik Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu.

 • Şubat 2019

  DTO’DAN ASSAN PORT’A ZİYARETİskenderun Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Sayın Kemal Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri, Assan Port Genel Müdürümüz Sayın Toros Tolga Keleşoğlu’na nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulan toplantıda, deniz ticareti konusunda güncel gelişmeler masaya yatırıldı.